Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Mini Chat
Παρασκευή, 2018-10-19, 01:46
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
.............. ή ......................
txc2004Date: Τρίτη, 2018-01-09, 18:59 | Message # 241
Group: moderator
Status: Offline
Στο τίλο θέματος γράφεις τον τίτλο, κάτι σύντομο σχετικά...

Στις ετικέτες, που κανονικά θα έπρεπε να λέγετε περιγραφή, γράφεις αν θες, προαιρετικό είναι, μια σύντομη περιγραφή για να πάρουν μια ιδέα για το τι πρόκειται χωρίς να μπουν μέσα στο τόπικ...

Παράδειγμα που χρησιμοποιεί τίτλο και περιγραφή https://prnt.sc/hy3jez

Στο Message text, είναι το κυρίως κείμενο και γράφεις πλέον ότι θες πάνω στο θέμα που σε ενδιαφέρει...

Message edited by txc2004 - Τρίτη, 2018-01-09, 19:02
lostreflectionsDate: Τρίτη, 2018-01-09, 19:13 | Message # 242
Group: Vip
στο message text δλδ. απαντάω εγώ πρώτη και λέω πχ. Χαλκιδική; Αυτό εννοείς; Ότι η πρώτη απάντηση είναι δική μου;

Message edited by lostreflections - Τρίτη, 2018-01-09, 19:13
dreamcatchDate: Τρίτη, 2018-01-09, 19:23 | Message # 243
Quote txc2004 ()
Τα γεμιστά είναι το δεύτερο αγαπημένο μου φαγητό στην λίστα...

Ποιο ειναι το πρωτο?

Πως αποφασισες να γινεις χορτοφαγος?(δεν ξερω αν το συζητησαμε παλιοτερα)Πολυ σπανιο για αντρα να ειναι χορτοφαγος!Παιζει να εισαι ο μονος που γνωριζω!
steriosdDate: Τρίτη, 2018-01-09, 20:12 | Message # 244
Επιτελους καταλαβα γιατι ο txc2004 ειναι τοσο εκνευριστικος
(,αν στερησε το κρεας ρε φιλε καπου θες να ξεσπασεις) tongue  :lol:

Φαε χοιρινα παιδακια αγορι μου να ηρεμησεις.
txc2004Date: Τρίτη, 2018-01-09, 21:28 | Message # 245
Quote steriosd ()
γιατι ο txc2004 ειναι τοσο εκνευριστικος...

Μπορώ μετά μεγάλης ευκολίας, ευχαρίστησης και μάλιστα μετά πολλαπλών απαντήσεων να το απαντήσω αυτό...

Αλλά δεν θα αρέσουν στους περισσοτέρους οι απαντήσεις μου...

Οπότε το παραβλέπω... biggrin

message text

Καλό μου κοριτσάκι που σε είχα και για έξυπνο μέχρι πριν μερικά ποστ...
και που αρχίζω να αναθεωρώ σιγά σιγά... lol

Στο πρώτο ποστ, δε πρέπει να γράψεις τι είναι το θέμα που σε ενδιαφέρει???

Αν πχ βάλεις τίτλο Διακοπές, που στο καλό θα ξέρει ο άλλος τι θα πρέπει να απαντήσει παρακάτω?

Θα ξέρει πρώτα από όλα ότι πρέπει να απαντήσει ή είναι κάτι δικό σου και δεν χρειάζεται απαραίτητα απάντηση?

Μην το σκέφτεσε τόσο, απλά κάνε το, και το διορθώνεις αν χρειαστεί στην ανάγκη θα πούμε στην magianna να το σβήσει αν είναι εντελώς... εντελώς!

Λοιπόν στο message text γράψε τι θέλεις να κάνουμε, αν είναι κάτι που συμμετέχουν και οι άλλοι...

Να πχ η dreamcatch, http://teniesonline.ucoz.com/forum/21-981-1 σε κάθε παιχνιδάκι της μας λέει τι να κάνουμε στο πρώτο ποστ...

και βάζει και το δικό της πρώτο παράδειγμα...

Οκ?

Message edited by txc2004 - Τρίτη, 2018-01-09, 21:34
lostreflectionsDate: Τρίτη, 2018-01-09, 21:51 | Message # 246
Quote txc2004 ()
Καλό μου κοριτσάκι που σε είχα και για έξυπνο μέχρι πριν μερικά ποστ...
Το ότι κάνω κάτι για πρώτη φορά και θέλω να το κάνω σωστά και ρωτάω για δεύτερη φορά δείχνει ότι δεν είμαι αρκετά έξυπνη; Εξάλλου χρησιμοποίησα και το "πχ'' δεν το'δες; Όσο για τις προηγούμενες απαντήσεις μου κάτι νομίζω έχεις καταλάβει ... αν αναθεωρείς τώρα, κακό του κεφαλιού σου...την πάτησες biggrin  tongue
txc2004Date: Τρίτη, 2018-01-09, 21:58 | Message # 247
Να πως επανήλθε το IQ στο 300 όταν είναι να μου ανταπαντήσεις!!!

Χαχαχα!  lol  lol  lol

Δεν τα φοβάμαι τα χρυσά σου τα χεράκια εσένα, έχουν πείρα...
έχουν δουλέψει τόσο καιρό πλάστη και τόσα κουζινικά εργαλεία...

Ότι και να κάνεις είμαι σίγουρος ότι το κάνεις τέλεια με την πρώτη! lol

Άντε φτιάξε το περιμένω...

Message edited by txc2004 - Τρίτη, 2018-01-09, 22:00
lostreflectionsDate: Τρίτη, 2018-01-09, 22:05 | Message # 248
το ΙQ δεν είναι ασανσέρ να ανεβοκατεβαίνει, απλά εσκεμμένα και μόνο όταν πρέπει χαλαρώνουμε λίγο για να πέφτουν οι άλλοι στην παγίδα μας. Γκέκε; άντε όλα εγώ θα στα μαθαίνω tongue

Message edited by lostreflections - Τρίτη, 2018-01-09, 23:13
lostreflectionsDate: Τρίτη, 2018-01-09, 22:26 | Message # 249
txc2004, θα το κάνω άλλη ώρα, πάω να μαγειρέψω τώρα. Θα σε ειδοποιήσω πάντως, μην ανησυχείς, να μου δώσεις τα συγχαρητήρια tongue
txc2004Date: Τρίτη, 2018-01-09, 22:37 | Message # 250
lostreflections, Καλά, φιρί φιρί το πας... biggrin
Και θα αρχίσω να απαντάω πραγματικά και όχι να σε καλοπιάνω... lol

Πως αποφασισες να γινεις χορτοφαγος?(δεν ξερω αν το συζητησαμε
παλιοτερα)Πολυ σπανιο για αντρα να ειναι χορτοφαγος!Παιζει να εισαι ο
μονος που γνωριζω!

Αυτό άστο, δεν είναι συζήτηση για φόρουμ...

Ποιο ειναι το πρωτο?

Το πρώτο έχω αναφέρει ήδη και μάλιστα εκτενώς αφού έχω κάνει και ολόκληρο θέμα πάνω σε αυτό:

Και που μάλιστα θέλω εδώ και κάνα δυο μήνες να το εμπλουτίσω πιο επαγγελματικά!

κουλίτσααα, τέρμα το τηγάνι... πήρα φουρνάκι!!! lol

lostreflections, Ορίστε, στο παραπάνω τόπικ μπορείς να δει πως γίνετε ένα επαγγελματικών προδιαγραφών άρθρο να πάρεις μαθήματα.

Θα βρεις εκτενώς ο τίτλος να είναι με λογοπαίγνιο γραμμένος να μένει στο μυαλό του θεατή, μια γευστικότατη περιγραφή που τον κάνουν να τρέχουν τα σάλια και να επιθυμεί για περισσότερα και σαφώς το κύριο πιάτο πληρέστατο απολαυστικό και χορταστικό!

Έτσι για να μαθαίνεις από τον καλύτερο! happy

Message edited by txc2004 - Τρίτη, 2018-01-09, 23:12
txc2004Date: Τρίτη, 2018-01-09, 23:07 | Message # 251
Πως αποφασισες να γινεις χορτοφαγος? (δεν ξερω αν το συζητησαμε παλιοτερα) Πολυ σπανιο για αντρα να ειναι χορτοφαγος! Παιζει να εισαι ο μονος που γνωριζω!

Αυτό άστο, δεν είναι συζήτηση για φόρουμ...

Αφού έφυγε η lostreflections, και έχω ησυχία επιτέλους...

Βασικά μόνο του με πήγαινε, το ήθελε ο οργανισμός μου, βασικά αυτό για να γίνει πρέπει να τον ακούει κάποιος...

Αν και ανέκαθεν δεν έτρωγα πολύ κρέας δεν ήταν εύκολο να το κόψω εντελώς, έτσι στην οριστική απόφαση να το κόψω βοήθησαν τα οικονομικά... πλάκα πλάκα είναι αλήθεια!

Αυτό που είδα πάντως είναι ότι ούτε μου έλειψε ούτε το επιθυμώ και σαν γεύση αλλά ούτε και ο οργανισμός μου, δεν το θέλουμε καθόλου...

Μάλιστα μετά από τόσο καιρό όταν τυγχάνει και βλέπω κάποιον να τρώει κρέας, σκέφτομαι κάτι του τύπου από μέσα μου, μα καλά ακόμη τρώνε κρέας οι άνθρωποι...?!

Δεν είμαι ο μόνος, είναι πολύ διαδεδομένο τόσο σε άνδρες σε γυναίκες ακόμη και παιδιά από την βρεφική ηλικία, ακόμη και σε σκύλους που οι ιδιοκτήτες τους είναι χορτοφάγοι...

Προφανώς είναι ο περίγυρος σου τέτοιος, εγώ γνωρίζω πολλούς χορτοφάγους και γενικότερα με εναλλακτικό τρόπο ζωής, μου φαίνεται πρέπει να αλλάξεις παρέες!!! Χαχαχα!

Ιδιαίτερα αν δεν είσαι ήδη χορτοφάγος και θέλεις να γίνεις...
Θα είναι πιο εύκολο αν βρίσκεσαι ανάμεσα σε άλλους χορτοφάγους...

Θα ανταλλάσσετε και συνταγούλες! Χαχαχα!

Message edited by txc2004 - Τετάρτη, 2018-01-10, 01:02
dreamcatchDate: Τρίτη, 2018-01-09, 23:58 | Message # 252
txc2004,  εχω να πω οτι δεν "παλευεσαι" χεχεχε

γιατι να μην ειναι θεμα για συζητηση σε φορουμ,δεν το καταλαβα αλλα οκ!Σιγουρα θα βλεπεις πολλα θετικα στην υγεια σου ε?

Επισης εχω να πω οτι σε φανταζομαι ανετα να δουλευεις σε γραφειο κεπ και να βοηθας κοσμο με γραφειοκρατικα!

Quote steriosd ()
Επιτελους καταλαβα γιατι ο txc2004 ειναι τοσο εκνευριστικος
(,αν στερησε το κρεας ρε φιλε καπου θες να ξεσπασεις)   lol 
Φαε χοιρινα παιδακια αγορι μου να ηρεμησεις.

αχαχχαχ μα γιατι το λες αυτο?Η συμπαθεια που εχετε ο ενας για τον αλλο ειναι αμοιβαια ε?
txc2004Date: Τετάρτη, 2018-01-10, 01:10 | Message # 253
dreamcatch,

εχω να πω οτι δεν "παλευεσαι" χεχεχε

Χαχαχα γιατί? Αν δεν παλευόμουν δεν θα με κάνατε παρέα, έτσι δεν είναι, αν θέλετε φέυγω δεν έχω πρόβλημα... Χαχαχα!

γιατι να μην ειναι θεμα για συζητηση σε φορουμ,δεν το καταλαβα αλλα οκ!Σιγουρα θα βλεπεις πολλα θετικα στην υγεια σου ε?

Ε, εντάξει δεν ήθελα να αρχίσω την συζήτηση αλλά οκ το έκανα...

Τώρα αυτό με την υγεία, μανία να το ρωτάνε όλοι...

Όχι, δεν είδα κάποια διαφορά πριν και μετά, απλούστατα γιατί και και πριν και μετά και εις τον αιώνα τον άπαντα ήμουν είμαι και θα είμαι υγιής!

Οι άνθρωποι αρρωσταίνουν γιατί θέλουν να αρρωσταίνουν και δεν κάνουν κάτι να το αλλάξουν...

Επισης εχω να πω οτι σε φανταζομαι ανετα να δουλευεις σε γραφειο κεπ και να βοηθας κοσμο με γραφειοκρατικα!

Χαχαχα, αυτό το συμπέρασμα από που βγαίνει???

Μπα δε νομίζω, να έχω κάθε θείτσα και να πρέπει να υποδείξω 50 φορές που πρέπει να βάλει την γαμ..... υπογραφή και μετά πάλι να με ρωτάει από την αρχή?

Αν θα την έκανα αυτή την δουλειά, θα την έκανα με ένα ρόπαλο στο χέρι...

Message edited by txc2004 - Τετάρτη, 2018-01-10, 01:13
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 2018-01-10, 01:31 | Message # 254
Quote txc2004 ()
Αφού έφυγε η lostreflections,
γιατί με φοβάσαι τόσο δεν ξέρω... όλο την έννοια μου έχεις! Μπορώ να φύγω αν είναι να φοβάσαι τόσο από που θα ξετρυπώσω και τι θα σου πω tongue
Quote txc2004 ()
Και θα αρχίσω να απαντάω πραγματικά και όχι να σε καλοπιάνω... lol
μα πάντα πραγματικά θέλω να απαντάς αλλά καλοπιάνοντάς με! tongue Δεν ξέρεις ότι πρέπει να τα πας καλά με τις γυναίκες; Σε ποιο πλανήτη ζεις και δεν τα ξέρεις αυτά; Δεν λένε ότι πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα κρύβεται μια δυναμική γυναίκα, και άλλα πολλά;
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 2018-01-10, 01:34 | Message # 255
Λίγο άσχετο αλλά θα ρωτήσω και όποιος θέλει απαντά-έχει δει κανείς την ταινία the fountain; Τριγυρίζει τις τελευταίες μέρες στο μυαλό μου και θέλω να την δω. Αξίζει πραγματικά;
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
Search:

Πρόσφατες προβολές (10)
Πρόσφατες Αναρτήσεις
Πρόσφατα σχόλια