Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τετάρτη, 23.05.2018, 02:37
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
.............. ή ......................
dreamcatchDate: Παρασκευή, 08.12.2017, 00:50 | Message # 61
Group: Vip
Status: Offline
χμμμ μαλλον προς το απογευματινο κλεινω!

Αγαπημενος προορισμος για διακοπες(λεμε τωρα για οσους τυχερους πηγαινουν  ακομη)εσωτερικο η εξωτερικο και γιατι?
lostreflectionsDate: Παρασκευή, 08.12.2017, 01:04 | Message # 62
dreamcatch, θα συμφωνήσω και πάλι! wink 

Εγώ θα απαντήσω και πάλι διφορούμενα... Το εξωτερικό έχει πολλά ωραία μέρη αν έχει κανείς τα απαραίτητα φράγκα όμως η Ελλαδίτσα μας είναι πανέμορφη... Διακοπές καλοκαίρι ως το πιο απόμακρο νησάκι με καταγάλανα νερά...
Ερώτηση λίγο στο πιο φιλοσοφικό...χε χε!
Ακόμα κι όταν γνωρίζετε ότι υπάρχει πιθανότητα αποτυχίας ρισκάρετε συνήθως ή... οπισθοχωρείτε;
dreamcatchDate: Παρασκευή, 08.12.2017, 13:43 | Message # 63
χμμ νομιζω πως θελω να παταω σταθερα κατω απο τα ποδια μου οποτε θα πω πως οπισθοχωρω!Αν οχι ολες τις φορες,τις περισσοτερες!Εσυ?Ωραια ερωτηση!

Ερωτηση: Δινετε δευτερη ευκαιρια στον συνανθρωπο σας η δεν πιστευετε σε αυτην?Με λιγα λογια πιστευετε οτι ο αλλος θα αλλαξει η οχι?
lostreflectionsDate: Παρασκευή, 08.12.2017, 21:53 | Message # 64
dreamcatch
Πολλές φορές έχω υπάρξει παρορμητική! (Είμαι και ζώδιο της φωτιάς να πάρει η ευχή) Η τύχη λένε ευννοεί τους τολμηρούς! Μ'αρέσουν τα σίγουρα, δε μπορώ να πω, αλλά με εξιτάρει ακόμα περισσότερο το επικίνδυνο και το αυθόρμητο! Εκεί θα πατήσω για την επόμενη ερώτηση-
-Ενεργείτε συνήθως με βάση τη λογική ή το συναίσθημα; (Αφήσαμε το φαί και το ρίξαμε στην ψυχανάλυση tongue )
steriosdDate: Παρασκευή, 08.12.2017, 22:42 | Message # 65
Γυναικες .... αναλυουν το παραμικρο χεχεχε .
Δυστυχως ο ρυθμος της ζωης οι καταστασεις που βιωνουμε και οι υποχρεωσεις που συνεχως αυξανονται μας κανουν να ενεργουμε με την λογικη και να μετραμε ταπαντα .Μην το βαραινουμε λοιπον και ας θεσουμε το ερωτηματακι μας:Γατακι ή σκυλακι για κατοικιδιο?
lostreflectionsDate: Σάββατο, 09.12.2017, 00:17 | Message # 66
dreamcatch, αμαν δεν απάντησα στην ερώτησή σου κορίτσι μου! Μία ευκαιρία ναι τη δίνω, αλλά μετά πάπαλα. Τον καλό τον λένε και κάπως αλλιώς. Εξάλλου το λέει και το γνωμικό: το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρός σοφού ...εεχμμ..στην δικιά μας περίπτωση ουκ γυναικός σοφής.
steriosd, το βαρύναμε πολύ λες ε; Παρόλο που έχω σκύλο θα απαντήσω αλλιώς και θα πω γάτα γιατί απ'τη μια σου κάνει νάζια κι απ'την άλλη γρατζουνάει όπως κι εμείς οι γυναίκες!
Και να ξέρεις υπάρχουν ακόμα γυναίκες που λειτουργούν με το συναίσθημα!
Ερώτηση: Με το πρωινό ξύπνημα ελληνική ή ξένη μουσική;
steriosdDate: Σάββατο, 09.12.2017, 00:48 | Message # 67
lostreflections, το κακο ειναι οτι οι γυναικες φτανουν ευκολα στην υπερβολη και στα ακρα.
Ειμαι παλιοροκας και με την ελληνικη δεν τα παω και πολυ καλα ,ποσο ακομα να ξυπνησω με αυτη.
Ερωτηση:Πρωινο, φετα ψωμι με μερεντα ή μελι?
lostreflectionsDate: Σάββατο, 09.12.2017, 00:58 | Message # 68
steriosd, Όπως λέμε παλιομέταλο; tongue  Ακούς ας πούμε ένα "paranoid" και πετάγεσαι απ'το κρεβάτι; Σσσσωραίος!!!!!
Μ'αρέσει που'χεις και το πρωινό δεδομένο! Εγώ θα απαντήσω μέλι (απ'τα μελισσάκια μας κιόλας παρακαλώ) που είναι θαυματουργό και απ'τα αρχαιότερα φάρμακα της φύσης!
Τότε θα ρωτήσω: Το πρωί μουρτζουφλιές ή χαμόγελα;
steriosdDate: Σάββατο, 09.12.2017, 01:37 | Message # 69
lostreflections, παλιομεταλο λιγο σκουριασμενο  ok Μουρτζουφλης το πρωι παιρνω 2  κουλουρακια απο τον φουρνο παω δουλεια και πινω επειγοντος καφεεε.Καφες σκετος ή γλυκος?

Message edited by steriosd - Σάββατο, 09.12.2017, 01:39
anastamDate: Σάββατο, 09.12.2017, 16:47 | Message # 70
Αν είναι Δευτέρα, μούρτζουφλη. Παρασκευοσαββατοκύριακο, χαμογελαστή.
Καφές γλυκός!

Message edited by anastam - Σάββατο, 09.12.2017, 16:50
anastamDate: Σάββατο, 09.12.2017, 16:49 | Message # 71
Μέλι ή ζάχαρη; Στα γλυκά, στα ροφήματα, γενικά...

Message edited by anastam - Σάββατο, 09.12.2017, 16:49
dreamcatchDate: Σάββατο, 09.12.2017, 23:36 | Message # 72
Quote steriosd ()
Γυναικες .... αναλυουν το παραμικρο χεχεχε .Δυστυχως ο ρυθμος της ζωης οι καταστασεις που βιωνουμε και οι υποχρεωσεις που συνεχως αυξανονται μας κανουν να ενεργουμε με την λογικη και να μετραμε ταπαντα .Μην το βαραινουμε λοιπον και ας θεσουμε το ερωτηματακι μας:Γατακι ή σκυλακι για κατοικιδιο?

xαχαχαχ ε μα οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα και εμεις δινουμε προσοχη στις λεπτομερειες!Αν δινατε και εσεις θα ηταν ολα καλυτερα :P
dreamcatchDate: Σάββατο, 09.12.2017, 23:39 | Message # 73
Quote lostreflections ()
dreamcatch, αμαν δεν απάντησα στην ερώτησή σου κορίτσι μου! Μία ευκαιρία ναι τη δίνω, αλλά μετά πάπαλα. Τον καλό τον λένε και κάπως αλλιώς. Εξάλλου το λέει και το γνωμικό: το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρός σοφού ...εεχμμ..στην δικιά μας περίπτωση ουκ γυναικός σοφής.

χιχιχι το προσεξες ε?Μην σου πω οτι δεν αξιζουν ουτε δευτερη αν οχι ολοι, οι περισσοτεροι...

Quote steriosd ()
lostreflections, το κακο ειναι οτι οι γυναικες φτανουν ευκολα στην υπερβολη και στα ακρα.

Πλακα κανεις τωρα ετσι?Εσεις δεν φτανετε δηλαδη στα ακρα η στην υπερβολη?

Message edited by dreamcatch - Σάββατο, 09.12.2017, 23:40
dreamcatchDate: Σάββατο, 09.12.2017, 23:51 | Message # 74
Anastam,αναλογως την συνταγη των γλυκων αλλα θα απαντησω κυριως ζαχαρη!Μια φορα προσπαθησα την στεβια στον καφε αλλα ηταν χαλια απαππα!

Ερωτηση: Στο θεμα διατροφη ψαχνεστε γενικοτερα η τρωτε οτι λαχταρατε χωρις να στερειτε τον εαυτο σας απο οτιδηποτε?
steriosdDate: Κυριακή, 10.12.2017, 00:55 | Message # 75
Quote dreamcatch ()
xαχαχαχ ε μα οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα και εμεις δινουμε προσοχη στις λεπτομερειες!Αν δινατε και εσεις θα ηταν ολα καλυτερα :P

Απο ενα σημειο και μετα γινεται κουραστικο  αυτο,με ολο τον σεβασμο.

Message edited by steriosd - Κυριακή, 10.12.2017, 00:56
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια