Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Δευτέρα, 21.05.2018, 20:05
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
.............. ή ......................
lostreflectionsDate: Δευτέρα, 18.12.2017, 21:22 | Message # 106
Group: Vip
Status: Offline
txc2004, Και που ξέρεις για το παντρεμένη αν μπλοφάρω; Μπορεί ναι μπορεί και όχι... Είσαι πονηρός εσύ και θες να μαθαίνεις πολλά... wink
dreamcatchDate: Δευτέρα, 18.12.2017, 23:27 | Message # 107
Πω τι να πρωτοσχολιασει κανεις!

Αναψανε τα αιματα λιγο η μου φαινεται?

Παντως η κουβεντα γινεται για να περασουμε καλα και να χαλαρωσουμε!

Ειχα ξεκινησει να γραφω αλλη μερα αυτο που θα γραψω τωρα αλλα τελικα το μετανιωσα και δεν το δημοσιευσα!

Αυτο που λες για την γυναικεια πλευρα καποιου tcx2004 δεν το θεωρω κακο ισα ισα πιστευω πως αν ο αντρας ειχε μια καποια γυναικεια πλευρα και αντιστοιχα η γυναικα ειχε μια καποια αντρικη πλευρα το ζευγαρι θα ηταν το ιδανικοτερο γιατι θα καταλαβαιναν ο ενας τον αλλο καλυτερα!Να πω περισσοτερες λεπτομερειες να καταλαβετε τι εννοω!Πολλες φορες μια γυναικα θελει ο ανθρωπος της να ειναι πιο ρομαντικος πιο ευαισθητος σε καποια πραγματα και οχι τοσο αναισθητος,αντιστοιχα οι αντρες οσον αφορα το σεξ, θελουν την γυναικα να ξεφευγει απο τα κλασικα αλλα πολλες φορες η γυναικα μπορει να σκεφτει ντροπαλα και να μην πραγματοποιησει τις φαντασιωσεις του ετερον ημισυ η και τις δικες της!Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω!

Τελος ειναι ενα θεμα ε πως να το κανουμε λιγο ιδιαιτερο και το φορουμ ειναι δημοσιο και διαβαζει ο καθενας ,δεν μπορουν ολοι να εκφραστουν οπως θελουν για αυτο και δεν υπηρχε πολλη ανταποκριση!Ο καθενας πισω απο ενα πληκτρολογιο μπορει να πει οτι θελει, το τι ισχυει και τι κανει στην ζωη του ομως...
dreamcatchDate: Δευτέρα, 18.12.2017, 23:34 | Message # 108
Ας αλλαξω ομως θεμα με την δικη μου ερωτηση!

Ηλιοβασιλεμα η ανατολη του ηλιου? Τι θα προτιμουσατε να παρακολουθησετε παρεα με το ταιρι σας?
lostreflectionsDate: Τρίτη, 19.12.2017, 01:58 | Message # 109
dreamcatch, Kαλώς το κορίτσι. Δεν έμεινα μόνη μου τελικά.
Ωραία ερώτηση έβαλες, ρομαντικούλα, έτσι; Μου'χε περάσει κι εμένα κάτι αντίστοιχο απ'το μυαλό στην αρχή του παιχνιδιού. Λοιπόν θα σου απαντήσω την ανατολή του ήλιου (αφού ήδη έχω δηλώσει πως τη νύχτα όλα φαίνονται αλλιώτικα, μαγικά).  Αυτόματα θα σήμαινε ότι έχουμε περάσει οι δυό μας άλλη μια νύχτα μαζί και ότι θα βλέπαμε  αγκαλιασμένοι το ξεκίνημα ακόμα μιας μέρας της κοινής μας ζωής.
Επόμενη ερώτηση: Θα εγκαταλείπατε τις παλιές σας συνήθειες και τον τρόπο ζωής σας για ν'ακολουθήσετε τον έρωτά σας κάπου μακριά;
tallmanDate: Τρίτη, 19.12.2017, 14:46 | Message # 110
dreamcatch, ηλιοβασίλεμα μόνο! Με κρασι ή ποτό χαλαρά.. Οι ανατολές δεν με συμπαθούν, με πιάνουν κοιμισμένο και μόνο τον καφέ σκέφτομαι τα πρωινά... biggrin
κουλίτσαDate: Τρίτη, 19.12.2017, 17:11 | Message # 111
lostreflections, ανετα ναι!!!!θα ακολουθούσα τον ερωτα της ζωής μου και θα έριχνα μαυρη πέτρα πίσω μου.....να ρωτησω κάτι εγώ? ποια σειρα πολυ πετυχημένη κ παλια σας αρεσε ρετιρε ή τρεις χαριτες?
steriosdDate: Τρίτη, 19.12.2017, 20:35 | Message # 112
Τρεις χαριτες  σιγουρα ,πιστευω δεν θα βρεθουν ατομα που θα τους αρεσει το ρετιρε, μετα απο τοσες  επαναληψεις το εχουμε σιχαθει.
steriosdDate: Τρίτη, 19.12.2017, 20:47 | Message # 113
Να ρωτησω και γω αν σας αρεσουν καποιες σειρες μιας και το αρχισε η κουλίτσα,λοιπον  Πενηντα-πενηντα ή την Πολυκατοικια?
dreamcatchDate: Τρίτη, 19.12.2017, 22:16 | Message # 114
Quote tallman ()
dreamcatch, ηλιοβασίλεμα μόνο! Με κρασι ή ποτό χαλαρά.. Οι ανατολές δεν με συμπαθούν, με πιάνουν κοιμισμένο και μόνο τον καφέ σκέφτομαι τα πρωινά...

χααχαχα tallman

μμμ steriosd, δυσκολη επιλογη...ας πω το 50-50 που το εχω πιο προσφατο λογω επαναληψεων!Πολυ γελιο ομως και οι 2!

Θα κανω και εγω ερωτηση πανω στο θεματικο του σαιτ μας!

Αστυνομος μπεκας η ιχνη και γιατι?

Επισης...θελω να ρωτησω αν κανεις σας καταφερε να δει το "ετερος εγω" και αν πιστευετε οτι καποια στιγμη θα το ξαναβαλουν στον κινηματογραφο!Πρεπει να ηταν πολυ καλη ταινια για τα ελληνικα δεδομενα!Ποια η γνωμη σας?

Message edited by dreamcatch - Τρίτη, 19.12.2017, 22:17
κουλίτσαDate: Τρίτη, 19.12.2017, 22:45 | Message # 115
steriosd, άμα σου πω ότι είμαι στη μειοψηφία που γουστάρω με χίλια ρετιρέ τί θα πεις?χαχα!η ελένη με την κυρα θαλια αποθέωση...δε το βαριέμαι! επίσης γουστάρω 50 -50 και οχι πολουκατοικία,dreamcatch, δεν μου αρεσει ουτε μπεκας ούτε ιχνη
txc2004Date: Τετάρτη, 20.12.2017, 10:25 | Message # 116
Group: moderator
Αφού δεν έβαλε κανείς...
Χαχαχα μη φοβάστε νορμάλ είναι!

Αν ήμασταν μελλοντικά όπου υπάρχει πλέον άλλος κατοικήσιμος πλανήτης και τα ταξίδια είναι αρκετά φτηνά για τον καθένα, θα αφήνατε την Γη για να πάτε να μείνετε κάπου αλλού? Σημείωση ότι το ταξίδι κρατάει πολύ πολύ, δεν είναι απόφαση κάτι του τύπου α εντάξει πάω σήμερα και αν δεν μου αρέσει αύριο γυρίζω πίσω...

Πχ σαν την ταινία Passengers 2016 για όσους την είδαν...

Message edited by txc2004 - Τετάρτη, 20.12.2017, 15:51
magiannaDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 13:58 | Message # 117
Group: Administrator
txc2004

έχω φύγει κιόλας ... χωρίς δεύτερη σκέψη 
αν θα με παίρνανε βέβαια δεν ξέρω  biggrin 

................................
δε βάζω άλλο "δίλημμα" .... μιας και έτσι όπως έχει εξελιχθεί το παιχνιδάκι, πιστεύω καλά είναι να απαντάνε όλοι όσοι θέλουν στο ίδιο ερώτημα
txc2004Date: Τετάρτη, 20.12.2017, 14:28 | Message # 118
Και εγώ θα πήγαινα αν μου άρεσε ο άλλος πλανήτης, να πχ στην σελήνη δεν θα τρελαινόμουνα να πάω αν είχα και άλλες επιλογές...

Εξάλλου τι να κάνω εκεί, δεν θα έχω ησυχία, θα έχω την φασαρία και τα φώτα από τους γειτόνους, ένα και το αυτό, θα είναι σαν να μην έφυγα...

ο Άρης ας πούμε μου αρέσει περισσότερο... Χαχαχα!
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 17:03 | Message # 119
Το ερώτημα είναι γιατί πολλές φορές χρησιμοποιείται η λέξη  "ούφο" κοροϊδευτικά αφού αποδεδειγμένα πρόκειται για ανώτερα, εξελιγμένα όντα υψηλής νοημοσύνης wacko Μάλλον για πειραματόζωα θα μας είχαν εμάς ...

Message edited by lostreflections - Τετάρτη, 20.12.2017, 17:11
txc2004Date: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:25 | Message # 120
Το ερώτημα είναι: που κολλάνε τα Ούφο όταν οι ερώτηση αφορά ταξίδια??? lol

---

Για να απαντήσω στο ερώτημα...

UFO (γιου, εφ, όου) όπως είναι ο αγγλικός όρος, που εμείς ελληνικιστή το διαβάζουμε επειδή έτσι γουστάρουμε Ούφο,
Και σημαίνει unidentified flying object = αγνώστης ταυτότητας ιπτάμενο αντικείμενο

Τα δικά μας όντα χαμηλής νοημοσύνης, όπως είναι συνήθως γνωστό, λόγω της ακριβώς χαμηλής τους νοημοσύνης δεν κατανοούν ότι ίδιοι βρίσκονται στο χαμηλότερο επίπεδο και προσπαθούν μετά μανίας να φέρουν τους άλλους προς το επίπεδό τους...

Όμως ένα Ον Υψηλής Νοημοσύνης μπορεί να αναγνωρίσει όταν αυτό συμβαίνει και να το αντιμετωπίσει κατάλληλα...

---

Τώρα αν μας κάνουν εκείνοι πειραματόζωα... μάλλον θα ψάχνουν να βρουν που είναι το πρόβλημα...
Βρίσκετε άραγε το γονίδιο της ηλιθιότητας? Δηλαδή είναι σε γονίδιο το πρόβλημα?, Είναι κληρονομικό?, είναι εκ γενετής?, είναι από πέσιμο στην κούνια...?

biggrin  biggrin  biggrin

Message edited by txc2004 - Τετάρτη, 20.12.2017, 19:37
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » .............. ή ...................... (Παιχνιδι)
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια