Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τετάρτη, 23.05.2018, 21:55
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » Βρες την λεξη! (Παιχνιδι)
Βρες την λεξη!
tallmanDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 07:53 | Message # 76
Group: Vip
Status: Offline
καλημερα σε ολους. Επειδη μαλλον σας ταλαιπωρησα λιγακι : Φιάλη - πεταλούδα - γλυκοζη - κρεβατι - πλαστικο - κρεμαστο.  :)
magiannaDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 13:50 | Message # 77
Group: Administrator
Status: Online
tallman
να πω εγώ που το βρήκα από την αρχή ;  tongue 
Attachments: 6637707.jpg(11.6 Kb)
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 16:54 | Message # 78
Καλησπέρα σας! tallman, γιατί έτσι φιλαράκι έβαλες στενάχωρο θέμα; Ότι μας παίδεψες μας παίδεψες αρκετά... Μπράβο σου magianna που το βρήκες απ'την αρχή .Εγώ για να είμαι ειλικρινής σκεφτόμουνα ένα τύπο με χειροπέδες και σκουφί Αγίου Βασιλείου πάνω σ'ένα κρεββάτι και να προσπαθεί να φτάσει από πάνω κρεμασμένα χριστουγεννιάτικα ζαχαρωτά τυλιγμένα σε σελοφαν... loony Είδατε τι παθαίνει κανείς όταν συνομιλεί με τον txc; tongue  lol  lol   lol  Καλή σου ώρα txc, λόξυγκας θα σε έχει πιάσει... biggrin
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 17:10 | Message # 79
magianna, βάλε μας κι εσύ καμιά δύσκολη! Μας αρέσουν τα δύσκολα!
tallmanDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 17:37 | Message # 80
magianna, Ευγε κοριτσι που το βρηκες απο την αρχή! tongue  Σειρα σου τωρα να μας δυσκολεψεις λιγο smile 
lostreflections, Δεν ειχα προθεση να στεναχωρησω το νημα εδω, απλα σκεφτηκα μια ασυνηθιστη λεξη.. Μαλλον ειμαι καλυτερος και εγω στο να βρισκω και οχι να θετω smile  smile 
Ενδιαφερουσα προσεγγιση εδωσες παντως , γελασα πολυ με το 'σαδομαζο - τιμωρια' σεναριο που εγραψες χεχε, καλπαζει η φαντασια σου... smile
txc2004Date: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:01 | Message # 81
Group: moderator
Εγώ για να είμαι ειλικρινής σκεφτόμουνα ένα τύπο με χειροπέδες και σκουφί Αγίου Βασιλείου πάνω σ'ένα κρεββάτι και να προσπαθεί να φτάσει από πάνω κρεμασμένα χριστουγεννιάτικα ζαχαρωτά τυλιγμένα σε σελοφαν

Καλά άν κάποιος θα μπορούσε να έβαζε και τον Άγιο Βασίλη σε Σεξομαζοχιστικές Φαντασιώσεις μόνο εσύ θα μπορούσες...

Εντάξει οκ κορίτσι μου μας έπεισες... το έσκασες? ή σε αφήσανε???

Τον τύπο από την ταινία Split (2017) με τις 23 διαφορετικές προσωπικότητες μόλις άλλαξα την άποψή που είχα γι αυτόν και λέω μωρέ εντάξει φυσιολογικός είναι ο άνθρωπος και τον παρεξήγησα, εδώ υπάρχουν και χειρότερα!

Να μου ντυθείς Αγιο Βασιλίνα που το βρίσκω και πολύ σέξι οκ, άντε και να κατέβεις και από την καμινάδα να μου κάνεις έκπληξη οκ...

Τώρα να μου θέλεις και τους ταράνδους στο κρεβάτι ε αυτό πάει πολύ... biggrin  lol  lol  lol  loony

Message edited by txc2004 - Τετάρτη, 20.12.2017, 18:32
magiannaDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:26 | Message # 82
Group: Administrator
Status: Online
lostreflectionstallmantxc2004
όλο αυτό με τον άγιο Βασίλη και τα "σαδομαζο" και τους ταράνδους ... μου θύμισε μια φωτό που μου δείξανε τις προάλλες  biggrin .... 

...........................................
παραφέρθηκα λίγο αλλά δεν πειράζει ... δε με παρεξηγεί κανένας ελπίζω ... ας ξεφύγω λίγο από το ρόλο της αυστηρής διαχειρίστριας :Ρ 
..............................................

δεν είμαι καλή στο να βάζω λέξεις ... οπότε όποιος θέλει ας συνεχίσει το παιχνίδι μετά από τις δικές μου παρεμβάσεις
Attachments: 7995499.png(262.1 Kb)
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:37 | Message # 83
txc2004, Φταίω εγώ τώρα να πω τίποτα; Εεεε;;; Εεεε; wacko Πρώτα απ'όλα εγώ δε μίλησα καν για σεξ, ούτε για μαστίγια κλπ. Ο tallman χωρίς βέβαια να εξηγήσω στον άνθρωπο ότι κάτι άλλο είχα στο μυαλό μου σκέφτηκε αυτό και τσουπ κι εσύ ήρθες να το αποτελειώσεις...   Πού τις είδες καλέ τις σεξομαζοχιστικές τάσεις; Χειροπέδες ακούς και πάει το μυαλό σου στο πονηρό; Φαντάζομαι θα'χεις κόψει και τις ειδήσεις, που ν'ακούσεις αστυνομικό δελτίο... σοβαρό πρόβλημα... biggrin Δεν ξέρω αν σας λέει τίποτα η τιμωρία του Αγίου Βασιλείου( μεγάλη η χάρη του μέρες που'ναι ) από μικρά παιδάκια για παράδειγμα επειδή δεν τους έφερε τίποτα για δώρο... Φαντασία έχω αλλά η δική σου... τι ταράνδους και τι μαϊμούδες... πω πω... shok
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:39 | Message # 84
biggrin  biggrin  lol  lol  loony Άντρες...
txc2004Date: Τετάρτη, 20.12.2017, 18:55 | Message # 85
Group: moderator
Τσκ τσκ τσκ, γυναίκες!
Πάντα οι άντρες φταίνε για όλα...
Κλασικό...!

lol  lol  lol
lostreflectionsDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 19:38 | Message # 86
magianna, να, κάτι τέτοια μυαλά σαν τον txc2004, θα το βγάλανε αυτό. Και μετά μου λέει εμένα για split και 23 προσωπικότητες... Τι ταράνδους έχει ανακατέψει, τι  σαδομαζο λέει, εδώ η επιστήμη έχει σηκώσει τα χέρια ψηλά... έχουν σκίσει διπλώματα και διπλώματα οι άνθρωποι... wink  tongue  biggrin  lol  lol  lol
steriosdDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 23:04 | Message # 87
Ταινια-φοβος-κλοουν-παιδια Βαζω εγω λεξη γιατι ο txc2004, αν αρχισει δεν τελειωνει,ειναι ανακατωσουρας.
anastamDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 23:06 | Message # 88
Το Αυτό;
steriosdDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 23:23 | Message # 89
Μπραβο Αναστασια.
συνεχισε
anastamDate: Τετάρτη, 20.12.2017, 23:26 | Message # 90
steriosd, εντάξει. Ένα εύκολο σχετικά.

ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ, ΣΚΟΤΕΙΝΟ, ΝΥΦΗ, ΜΠΑΡΤΟΝ
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » Βρες την λεξη! (Παιχνιδι)
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια